Blog > Komentarze do wpisu
zastój. ponownie

Zastój oczywiście spowodowany tym, że pracuję znów po południu. A jak sama nazwa bloga wskazuje - najlepiej dłubie mi się włąśnie po południu. Nie mam niestety możliwości zabrania hafcików do pracy.Także w mojej damie pojawiło się raptem kilka krzyżyków co mnie bardzo smuci, bo nie mogę się doczekać końca robótki.

Jednak jest jeszcze jedna rzecz, która trochę opóźni wykonanie damy... Mianowicie - dziadek poprosił mojego tatę, żeby zrobił szopkę podobną do tej, którą zrobił dla mnie KLIK tyle ze większą, bo do kościoła. Mnie natomiast przypadła rola 'dekoratora' :D Muszę zrobić kilka gwiazdek, aniołków, itp. Mam co prawda na to sporo czasu, bo dopiero wrzesień, ale wiadomo - jak nie zacznę wcześniej mogę się później nie wyrobić.

Myślałam też o zorganizowaniu candy (nawet w komentarzach pojawiła się jedna kandydatura ;) ale niestety najpierw muszę zająć się tą szopką, a że tak naprawdę robić coś konkretnie mogę co drugi tydzień to same wiecie jak to jest :( Muszę chyba popracować nad lepszą organizacją dnia :P Jednak candy na pewno się pojawi u mnie, trzeba tylko troszkę poczekać...

Myślę, że to by było na tyle, pokażę niewielkie postepy w mojej damie:

piątek, 23 września 2011, brownkalina

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: